Kvalitné matrace za super ceny

Doprajte si kvalitný spánok s kvalitnými matracmi za tie najlepšie ceny a zmeňte svoje spánkové návyky. Spánok je jeden z kľúčových faktorov zdravého životného štýlu a harmonického života. Nesprávny či vyležaný matrac vedie k bolesti chrbtice, krížov, krčnej chrbtice, no dokonca i k častým bolestiam hlavy až migrénam. Nenechajte si kaziť chuť do života a venujte svojmu spánku zaslúženú pozornosť. Firma Segum pôsobí na trhu už od roku 1992 a venuje sa výrobe a predaju ortopedických matracov najrôznejších druhov. Zverte sa do rúk odborníkov aj vy a urobte veľký krok dopredu pre seba a svoje zdravie.

matrac

Na výber máte z dvoch základných druhov matracov, ktorými sú pružinové a sendvičové matrace. Tie sa ďalej delia do mnohých ďalších kategórií. Segum ponúka okrem všetkých štandardných rozmerov aj výrobu na mieru presne pre vás. Vyberie si tak aj ten najnáročnejší klient. Pri každom matraci máte možnosť výberu vrchného poťahu, pričom sú dostupné až tri rôzne varianty. Všetky potrebné informácie, ako je tvrdosť matraca, použité materiály či záruka nájdete uvedené pri každom matraci. Navštívte internetové stránky segum.sk a objavte množstvo kvalitných matracov za bezkonkurenčné ceny.

Vďaka jednoduchému online filtru si viete zvoliť požadované parametre a rýchlo nájsť ten správny matrac presne pre vás. Zvoľte si matrac, ktorý bude presne kopírovať vaše individuálne potreby a dokonalo sa prispôsobí vášmu telu. Neváhajte a príďte si matrace vyskúšať osobne v podnikových predajniach v Bratislave, Žiline a Senici. Ochotný personál vám pomôže s výberom a zodpovie vaše prípadné otázky.

spálňa

Zabudnite na unavené rána a pocit nedostatočného oddychu po spánku. Zakúpte si ten správny matrac pre vás, presne podľa vašich potrieb a presvedčte sa o tom, že to naozaj má zmysel. Objednajte si svoj nový matrac ešte dnes a vaše zdravie sa vám poďakuje. Posuňte kvalitu svojho života na vyšší level a užívajte si život bez bolesti a únavy.