Hostí pozývajte štýlovo

Rozhodnutie spečatiť svoju lásku aj oficiálne začína výberom priestorov a zabezpečením termínu sobáša, no s hostinou sú spojení aj svadobní hostia, a tak je potrebné nejakým spôsobom ich na ňu pozvať. Na to sú tu svadobné pozvánky a oznámenia. Tie je potrebné mať k dispozícii s určitým časovým predstihom, aby boli včas doručené aj vzdialenejším adresátom.

stiahnuť (1)

Vybrať si z nekonečného množstva ponúk, ktoré zahŕňajú klasické, tradičné alebo moderné návrhy pozvánok a oznámení, je náročné, pretože všetky sú niečím zaujímavé a pútavé. Môžete si vymyslieť originálne námety, zhotoviteľ vám bez problémov vyjde v ústrety a urobí ich na mieru. Grafická úprava prvkov, farebnosť a typ písma, potlač papiera a podobne, to všetko si vopred premyslíte a netradicne svadobné oznámenia návrh podľa týchto pokynov pre vás vypracuje firma, ktorá sa týmito návrhmi zaoberá. Veľmi zaujímavá a obľúbená je karikatúra na oznámení, ktoré dokáže vytvoriť karikaturista iba podľa fotografie. Pre ľudí , ktorí sršia humorom, ponúkajú humorné a vtipné oznámenia a pozvánky, pre milovníkov folklóru a klasiky sú vhodné ľudové námety a podobne. Každý prvok je tlačený na papieri, nič na nich nie je lepené.

unnamed (2)

Pozvánky a oznámenia o svadbe by mali vyjadrovať váš postoj k životu a spoločne prežité chvíle. Sú to dôležité súčasti svadby, a tak je vhodné, aby si na ich prepracovaní dali budúci manželia záležať. Návrhy sú pred samotnou tlačou odsúhlasované partnermi, až potom sa posielajú na tlač. Ak si dovtedy ešte nejakú drobnosť rozmyslí jeden z dvojice, je možné tieto požiadavky zapracovať a už ako konečnú verziu zaslať na vytlačenie. A to všetko je možné zadať z pohodlia domova, komfortne, online.

Rozmery oznámení sú 14,5×10 centimetrov alebo 10×14,5 centimetrov. Podkladový papier môže byť obojstranne lesklý alebo matný s hmotnosťou 350 gramov, perleťovo-snehobiely 300 gramový, krémovej farby s 260 gramami alebo biely, ale s imitáciou štruktúry plátna s hmotnosťou 280 gramov. Vzorky si môžete pozrieť aj vopred, ak si ich objednáte cez Slovenskú poštu. Okrem pozvánok a oznámení je zhotoviteľ schopný vám vytlačiť aj zladené menovky, etikety na fľaše či kartičky alebo pozvánky k stolu.