O TANTRIZME

Tantrizmus je unikátne filozoficko náboženské učenie, ktoré v sebe spája prvky duchovna, spirituality, hlbokých myšlienok a zamýšľaním sa nad ľudskou podstatou, existenciou, bytím, našim miestom vo svete a prepojením s nadprirodzeným, nadpozemským svetom nehmotných statkov a duší našich predkov. Je to učenie, ktoré vzniklo za čias veľmi starej Indie a ktorého praktiky sú s obrovskou obľubou a narastajúcou popularitou využívané dodnes, pretože sa starodávne techniky a učenie našich predkov stali zaužívanými. Ludia pochopili, že naši predkovia vedeli, čo robia.

žena

Tantrizmus je okrem učenia, filozofického smeru prameniaceho s budhizmu a vyznávajúceho všetky prvky, múdrosti a učenie budhizmu, i jedinečným, dychberúcim umením s jedinečnou, nikde neopakovateľnou technikou. Pocity, dojmy, zážitky, myšlienky, ktoré počas, pred a po samotnej tantrickej masáží a na mieru ušitom tantrickom programe budete vnímať, neucítite počas žiadnej inej masáže ani len okrajovo. Tajomstiev veľkého úspechu týchto tantrických masáží je niekoľko. Hovorí sa ale, že kľúčovým je práve to, že tantrické, erotické, senzuálne, nuru masáže skrátka nemajú zabehaný postup ani program toho, ako má masáž prebiehať.

žena

Tantrické masáže sú originálne, dalo by sa povedať až spontánne, pretože nemajú narozdiel od bežných či športových masáží presne nalinkované to, čo, kedy, ako majú masérky robiť. O to krajšie je to v tom, že i keby ste si zvolili dvakrát tú istú masérku, masáže budú zakaždým originálnym kúskom umenia, po ktoré sa budete stále vracať a ktoré budete chcieť zažiť znova a znova nehľadiac na výčitky a odsudzovanie spoločnosťou, ktorá má zväčša úplne iné predstavy o priebehu a podstate masáží ako je realita. Práve z toho dôvodu by ste sa nemali dať odradiť, vyskúšať jednu z erotických tantrických masáží na vlastne koži a až po tom si utvoriť vlastný názor. O tantre https://www.tantradiamond.sk/co-je-tantra/ sa toho na internete dočítate veľa.