Široký výber ortopedických matracov s odborným poradenstvom

Spánok, zdravý oddych, regeneráciu potrebujeme všetci, deti, dospelí v aktívnom veku a aj seniori. Vráti nám potrebné sily na úspešný začiatok nového dňa, poskytne úľavu od bolesti a zabezpečí regeneráciu chrbtice, kostrového svalstva, všetkých našich fyziologických a duševných procesov. Mať správny matrac je základom kvalitného spánku a široký výber Vám ponúkajú matrace rôzneho výberu. Jedná sa o ponuku najkvalitnejších sendvičových a pružinových matracov s novou generáciou pružín, ktoré zabezpečia komfort a oporu Vašej chrbtici a kostre počas spánku.

pohodlná posteľ s pohodlným matracom

Ponúkané kolekcie matracov sú vyrobené výhradne prírodných surovín, pri výrobe sa používa patentovaná technológia, ktorá vychádza z odborných poznatkov o ľudskej anatómii a fyziológii a takisto je podporená skúsenosťami a radami odborných lekárov. Pri výbere vhodného matraca Vám bude poskytnuté bezplatné poradenstvo, využite ho, je mnoho faktorov, ako napríklad poloha v spánku, aktuálny životný štýl, zdravotné obmedzenia, http://www.sadzv.sk/dopravne-obmedzenia Vaša hmotnosť, ktoré sú rozhodujúce pre správnu voľbu matraca. Kolekcia obsahuje matrace rôznej tvrdosti, vo všeobecnosti sú pružinové a taštičkové matrace skôr tvrdšie a vhodné pre aktívnych ľudí a pre tých, ktorí spávajú v najzdravšej fyziologickej polohe, na chrbte.

dôležitý spánok pre dieťa

Naopak ponuka mimoriadne kvalitných penových matracov, aj vrátane pamäťovej peny je vhodná pre seniorov, ľudí, ktorí majú kancelársku prácu, menej pohybu, pre tých, ktorí spávajú na boku, jedná sa o mäkké matrace, do ktorých je radosť ponoriť sa.V ponuke nájdete vždy kvalitu a profesionálny prístup bez ohľadu na to, či sa jedná o matrace z ekonomicky výhodnejšej kolekcie, alebo z ponuky Premium a Royal matracov s ortopedickými účinkami takmer na mieru. Baby kolekcia poskytuje rovnako široký výber, v ponuke sú matrace vyvinuté pre potreby dojčiat a malých detí s ohľadom na požadovanú tvrdosť a povrchovú mäkkosť matraca potrebnú pre správny fyziologický vývoj dieťaťa a jeho chrbtice.