Začnite podnikať rýchlo a jednoducho

Váš podnikateľský plán je úspešne vypracovaný a ostáva Vám už len založiť spoločnosť? Zvoľte si najrýchlejšiu možnosť, ako sa stať majiteľom firmy. Využite ponuku spoločnosti For One Business a kúpte si už založenú spoločnosť, ktorá má vybavené všetky potrebné náležitosti. Nestrácajte svoj drahocenný čas obchádzaním úradov a podpisovaním tlačív, ktoré Vás zdĺhavým spôsobom privedú k želanému výsledku. Ready made spoločnosti sú vytvorené firmy za účelom predaja ich novému majiteľovi. Sú už zapísané v obchodnom registri a majú pridelené daňové identifikačné číslo, čiže DIČ.

muž s notebookom

Nemusíte sa obávať kupovania mačky vo vreci. S kúpou ready made spoločnosti dostanete zmluvnú garanciu, že predmetná spoločnosť nemá žiadne záväzky. Suma, ktorú za ready made spoločnosť zaplatíte zahŕňa napríklad súdny poplatok za zápis zmien v obchodnom registri, zmluvu o prevode obchodného podielu, zmenu spoločníka, konateľa, sídla aj obchodného mena a ďalšie úkony. Využite Vašu energiu na niečo iné ako vyčerpávajúce zakladanie novej spoločnosti na úrade. Začnite podnikať moderným štýlom hneď od začiatku. Takýto spôsob nadobúdania spoločností je čoraz viac populárnejší nielen na Slovensku, ale aj na celom svete.

notebook a zošit

Robte veci jednoducho a využívajte skratky, ktoré Vás privedú k želanému výsledku presne podľa Vašich predstáv. Vyberať si môžete z prehľadnej ponuky firiem, ktorá je dostupná online na webovej stránke www.41business.com. Nájdete tam rôzne typy firiem, pričom sa dozviete informácie ako ich názov, dátum ich založenia, IČO, DIČ, registrovaný súd, či ide o platcu DPH alebo nie a samozrejme cenu za konkrétnu spoločnosť. Bližšie informácie nájdete po rozkliknutí popisu spoločnosti. Ako vidíte, získavate transparentnú ponuku na kúpu spoločnosti, ktorá je pripravená na prepis na Vaše meno. Využite ponuku predaj ready made s.r.o. a podnikajte už za pár hodín.