Zlepšite si svoju náladu s tantra masážou v Bratislave

Niekedy skrátka máme ten pocit, že s nami nie je niečo v poriadku. Že to nie sme tak úplne my, sme unavení a niečo nám chýba. Akoby nám chýbala energia a niečo, čo by nám po dlhšej dobe spravilo radosť. Niečo, čo by nás dokázalo nabiť novými životnými silami.

Možno sme vyčerpaní po fyzickej stránke, možno po tej druhej, teda psychickej. Možno máme za sebou náročnejší pracovný týždeň (či mesiac) alebo sa nám v poslednej dobe stali neželané okolnosti. Alebo ide o následok stereotypu a toho, že mimo starostí a povinností zabúdame myslieť aj na seba a na to, aby sme sa z času na čas spravili šťastnými. Môžeme to povedať aj tak, že nám skrátka chýba nejaká kvalitná regenerácia.

alkohol, žena v bare

Zaslúžený relax spoločne s nejakým novým a príjemným pôžitkom. Napríklad takým ako tag tantric massage Bratislava Tantra.

Asi už viete, že ide o špeciálny druh masáži, ktoré pracujú s našou sexualitou. Okrem vyššie spomenutých dôvodov k regenerácii preto môže ísť napríklad aj o snahu uvoľniť sexuálne bloky a erotické napätie. Sexuálna energia je totiž takisto našou súčasťou a dá sa s ňou pracovať do podoby, aby nám priniesla lepší fyzický a psychický stav. Aby nás nabila potrebnou životnou silou, a práve k tomu slúžia tantrické masáže.

Práve tie totiž vedia prepojiť telesnú a emočnú stránku s tou sexuálnu a spojiť ich do jedného celku, kedy pri takejto masáži prichádza k efektívnemu uvoľneniu všetkých blokov. To pochopiteľne so sebou prinesie veľmi dobrý pocit, ťažko opísateľný slovami.

smajlík, kvet

Veľa ľudí má ale možno nejasnosti v predstavách, že ide o erotickú masáž dostupnú v sex privátoch. Skutočnosť je však taká, že v hlavnom meste existujú špecializované tantra salóny, ktoré sa zameriavajú primárne na poskytovanie odborne vykonaných senzuálnych masáží, neprichádza pri nich k sexuálnemu styku s personálom.